Si një person që ka punuar në internet për më shumë se dy dekada tani, më kujtohen kohët kur u shfaqën lojërat e para në internet; me programim të ngathët në pjesën e pasme dhe grafika të pikseluara. Dikur trembte shumë njerëz, për shkak të pamjes dhe ndjenjës së vështirë të faqes në internet. Sot, megjithatë, është një histori krejtësisht e ndryshme. Merrni për shembull Discover Slots – një faqe interneti e krijuar për lojëra online që ka funksionuar që nga viti 2016. Pronarët kanë punuar shumë për muaj të tërë për të ndërtuar këtë portal të lojërave elektronike në internet nga e para, dhe rezultatet janë vërtet mbresëlënëse. Ju mund të zgjidhni nga një shumëllojshmëri e gjerë lojërash, në varësi të pëlqimit tuaj, dhe t'i filtroni lojërat sipas rrezikut (të lartë, të mesëm ose të ulët). Gama tipike e basteve është nga 0.01 £ në 500 £, kështu që ju mund të provoni fatin tuaj me vetëm një qindarkë. Kjo nuk është shumë, apo jo?

Marrja e grafikës 3D në një nivel të ri - Prezantimi i librit të Ra - Blog Lorelei Web Design

Çdo lojë është e ndryshme dhe unike, jo vetëm nga tema e përgjithshme dhe grafika, por edhe nga kërkesat e bonusit mikpritës dhe të diapazonit të basteve. Kur shfletoj faqen e internetit, një lojë më ka tërhequr veçanërisht vëmendjen, dhe kjo është - Libri i Ra.

Marrja e grafikës 3D në një nivel të ri - Prezantimi i librit të Ra - Blog Lorelei Web Design

Kjo lojë ofron një bonus mbresëlënës mikpritjeje prej 200% (deri në 1200 £) + ju do të merrni 200 rrotullime - absolutisht falas! Kjo do të thotë nëse depozitoni 600 £, do të merrni 1200 £ shtesë të kredituara në llogarinë tuaj (kjo vlen vetëm për depozitën e PARË). Në shkallën e faktorit të rrezikut të DiscoverSlots, The Book of Ra ka një rrezik të ulët për të humbur, gjë që më pëlqeu personalisht, pasi nuk jam një lojtar i madh kumari. The Book of Ra Online Slot është një slot video në internet nga Novomatic, një faqe interneti që ka një reputacion të vendosur dhe të besueshëm për më shumë se 10 vjet tani. Xhekpoti në këtë lojë është 100,000 £ dhe vetë loja është mjaft e thjeshtë dhe e lehtë – vetëm 5 rrotulla dhe 9 rreshta që mund t'ju bëjnë të pasur dhe t'ju fitojnë çmime të mëdha. Mund të filloni të vini baste për 0.2 £ për rrotullim, nëse numërojmë rrotullimet falas që merrni kur regjistroheni.

Si të përfitoni nga bonusi?
Regjistrohuni tani dhe merrni kreditë falas në llogarinë tuaj, si para bastesh (këto nuk mund të arkëtohen dhe përdoren vetëm për të luajtur). Këto para bonus falas janë të disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe ju do t'i gjeni paratë e lojës në llogarinë tuaj, sipas kushteve të tyre. Paratë e luajtjes mund të përdoren në çdo lojë slot me ofruesin e caktuar, kështu që meqenëse jo të gjitha lojërat elektronike ofrohen nga e njëjta kompani, sigurohuni që të zgjidhni lojën që dëshironi të luani më shumë dhe më pas vazhdoni të regjistroheni dhe të merrni bonus.

Vetëm shikoni këto grafika të mrekullueshme 3D! Si stilist, më pëlqejnë absolutisht gradientët e arit që ata përdorën gjatë dizajnit të lojës.

Marrja e grafikës 3D në një nivel të ri - Prezantimi i librit të Ra - Blog Lorelei Web Design

A është i besueshëm DiscoverSlots?

Si gjithmonë, kur bëhet fjalë për lojëra elektronike në internet, shqetësimi më i madh është siguria dhe besueshmëria e faqeve të internetit. Megjithatë, duke qenë se kjo faqe interneti punon me klientë të besueshëm të pjesës së tretë, të cilët kanë krijuar reputacion prej afro 20 vitesh, në ditët kur lojërat online sapo filluan, mund të jeni të sigurt se kjo faqe interneti është legjitime dhe pa hakera, me lidhje të sigurt dhe Certifikatë SSL e mbrojtur nga plumbat, të cilën mund ta shihni në cep të faqes së internetit. Me kriptim 128 bit, ju dhe të gjitha informacionet e llogarisë suaj jeni mjaft të sigurt.

Pra, nëse ju pëlqen tema e lashtë egjiptiane dhe dëshironi të provoni fatin tuaj, shkoni përpara dhe kontrolloni këtë lojë!